Февраль 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Сейчас на сайте

Сейчас 39 гостей онлайн

Блок Юлії Тимошенко

Головою Херсонської «Батьківщини» обрано Володимира Миколаєнко

Блок Юлії Тимошенко

Під час другого етапу ХІ конференції Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина», який відбувся 14 жовтня, делегатами від міських та районних партійних організацій одноголосно обрано нового голову організації — Володимира Васильовича Миколаєнко. Серед інших питань, що обговорювались на конференції – коректування складу контрольно-ревізійної комісії та дообрання делегатів партійного з’їзду. 

 

До чемпіонатів Херсону з футзалу заявилася вже друга команда «Батьківщини»

Блок Юлії Тимошенко

Вслід за дорослими активістами херсонської «Батьківщини», які вже багато років гідно представляють партійний актив у вищий лізі чемпіонату Херсону з футзалу, до першої ліги чемпіонату заявилася команда, що представляє молодіжну організацію партії – ВМГО «Батьківщина молода». Актив «Батьківщини молодої» багато уваги приділяє формуванню у молоді зацікавленості у веденні здорового способу життя, тож формування власної футзальної команди є логічним наступним кроком у розвитку організації.

 

Херсонська «Батьківщина» проводить чергові етапи конференцій

Блок Юлії Тимошенко

14 жовтня відбудеться другий етап ХІ звітно- виборчої конференції Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина». Конференція відбудеться в місті Херсоні в Херсонському державному будинку художньої творчості (вул. Суворова буд.3) о 12.00. На конференцію прибудуть делегати від всіх міст та районів Херсонської області.

Того ж дня (14-го жовтня) о 14.00 в Херсонському державному будинку художньої творчості відбудеться ХІІ звітно-виборча конференція Комсомольської районної партійної організації «ВО «Батьківщина» в місті Херсоні.

 

До Києва на завтра стягують спецпідрозділи міліції

Блок Юлії Тимошенко

У Печерському суді досі не повідомляють, о котрій годині завтра розпочнеться зачитування вироку у справі Юлії Тимошенко.
Про це на брифінгу заявив Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.
«Досі в Печерському суді немає підтвердження точного часу, коли розпочнеться читання вироку паном Кірєєвим. Зрозуміло чому вони так роблять, щоб як можна менше людей могли бути присутні як під час оголошення вироку у Печерському суді, так і за його межами»,— сказав Турчинов.

 

В Херсоне будет площадь Владимира Великого?

Блок Юлії Тимошенко

Депутаты Херсонского городского совета от «ВО «Батькивщина» Виктор Гаврилюк и Станислав Трошин вносят на рассмотрение сессии совета вопрос о присвоении площади на перекрестке улиц Покрышева и Ворошилова имени князя Владимира Великого. На данный момент площадь, которая является разворотным кольцом троллейбусного маршрута № 12 и многих автобусных маршрутов, находится в плачевном состоянии. В то же время на площади расположен монастырь Отцов Василиан Св. Владимира Великого, который за последние несколько лет преобразился и стал одним из украшений нашего города. Руководство монастыря и прихожане готовы взять площадь под свою опеку, привести ее в порядок, а со временем и установить в центре площади памятник святителю Руси князю Владимиру Великому. По одной из основных исторических версий князь Владимир Святославич был крещен именно на территории северного Причерноморья, поэтому увековечивание его памяти путем названия в его честь площади в Херсоне будет вполне логичным.

Напомним, в июне этого года фракция «ВО «Батькивщина» уже вносила на рассмотрение городского совета проект решения о наименовании площади именем Вячеслава Черновола. Тогда депутатский корпус поддержал предложение депутатов.

 

Міська влада знову знехтувала інтересами херсонців

Блок Юлії Тимошенко

Сьогодні, 30 вересня,  на засіданні Херсонської міської ради більшістю, сформованою навколо Партії Регіонів та її міського керманича, міського голови Володимира Сальдо, знову було прийнято низку ганебних рішень, спрямованих проти мешканців нашого міста. Зокрема, без обговорення було проголосоване відхилення протесту прокурора міста Віктора Чауса, який стосується незаконного будівництва торгівельно-розважального центру на вулиці Суворова. Міський голова вирішив не надавати слова жодному депутату та відмовився надавати будь-які пояснення з приводу даного проекту. Вочевидь, більшість вважає, що вона краще розбирається в чинному законодавстві, ніж фахівці прокуратури. Юристи «ВО «Батьківщина» вже підготували позов до суду щодо незаконності таких дій міської ради. Впевнені, що і прокурор міста належним чином відреагує на такий прояв зневаги зі сторони народних обранців. Також було поставлено на голосування протест прокурора міста, який взагалі не роздано депутатам. На численні депутатські зауваження міський голова не відреагував. В результаті депутати не підтримали таку пропозицію.

 

4-й тролейбус станет ходить чаще

Блок Юлії Тимошенко

Таков главный положительный итог подготовки специального заседания постоянной комиссии городского совета, занимающейся вопросами транспорта. Одним из вопросов, вынесенных на заседание, был вопрос видения руководством профильного управления горсовета и КП «Херсонэлетротранс» концепции развития этого экологически чистого транспорта в нашем городе.  По словам недавно назначенного руководителя коммунального предприятия Михаила Мосина, за счет собственных средств депо и пригодных к дальнейшей эксплуатации узлов, агрегатов и других запасных частей проведен средний ремонт двух троллейбусов, что позволило увеличить ежедневный выпуск до 53 машин. С 01 октября в ответ на многочисленные обращения депутатов городского совета Марины Войтенко, Игоря Пастуха и Станислава Трошина (все – «ВО «Батькивщина») как к старому, так и к новому руководству предприятия с 01 октября удастся увеличить выпуск троллейбусов на четвертом маршруте с двух единиц до трех. Не сложный расчет показывает, что это позволит снизить интервал движения с 43 минут до 28. В случае, если сессия городского совета разрешит троллейбусникам приобрести десять машин в кредит, работа по уменьшению интервала на этом и на 11-м маршрутах будет продолжена. Более того, рассматривается вариант об открытии новых маршрутов, которые соединят микрорайон «ХБК» с микрорайоном «Корабел», а также микрорайоны «Восточный» и «ХБК» с микрорайоном «Шуменский».

Теги:
 

Більше 2000 херсонців довірили нардепу представляти себе в Євросуді

Блок Юлії Тимошенко

Протягом двох тижнів міські й районні партійні організації "ВО «Батьківщина», виїзні і стаціонарні громадські приймальні депутатів від цієї політичної сили пропонували мешканців області вповноважити Сергія Власенка (народний депутат від «БЮТ-Батьківщина») представляти їх інтереси в Європейському суді по правах людини. Такі доручення даються у зв'язку з можливим порушенням права наших земляків на обрання Тимошенко Ю. В. у державні органи України, обмеженого винесеним щодо неї неправосудним рішенням суду. На сьогодні вже зібрано більше 1000 підписів мешканців Херсонщини.

 

Місто не готове до зими

Блок Юлії Тимошенко

За словами голови фракції «ВО «Батьківщина» в Херсонській міській раді Володимира Миколаєнко готовність комунального господарства міста  до опалювального сезону в Херсоні є незадовільною. Далі наводимо пряму мову: «За результатами виїзного засідання постійної комісії Херсонської міської ради з питань житлово-комунального господарства, яке пройшло в рамках спільного засідання штабу з підготовки міста до зими, виявилось, що рівень готовності житлового фонду міста до прийому тепла складає трохи більше 50%. Якщо ситуація по будинкам, які знаходяться в комунальній власності, більш-менш прогнозована, то підготовка ЖБК, відомчого житлового фонду та ОСББ у Комсомольському та Суворовському районах вкрай незадовільна. Відсоток готовності будинків по цим районам складає 26% та 28% відповідно. При цьому голова Комсомольської районної ради ігнорує засідання штабу та делегує замість себе некомпетентних працівників.

 
Еще статьи...

Поиск по сайту

Прогноз погоды