Декабрь 2023
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Сейчас на сайте

Сейчас 25 гостей онлайн

Міська влада знову знехтувала інтересами херсонців

Блок Юлії Тимошенко

Сьогодні, 30 вересня,  на засіданні Херсонської міської ради більшістю, сформованою навколо Партії Регіонів та її міського керманича, міського голови Володимира Сальдо, знову було прийнято низку ганебних рішень, спрямованих проти мешканців нашого міста. Зокрема, без обговорення було проголосоване відхилення протесту прокурора міста Віктора Чауса, який стосується незаконного будівництва торгівельно-розважального центру на вулиці Суворова. Міський голова вирішив не надавати слова жодному депутату та відмовився надавати будь-які пояснення з приводу даного проекту. Вочевидь, більшість вважає, що вона краще розбирається в чинному законодавстві, ніж фахівці прокуратури. Юристи «ВО «Батьківщина» вже підготували позов до суду щодо незаконності таких дій міської ради. Впевнені, що і прокурор міста належним чином відреагує на такий прояв зневаги зі сторони народних обранців. Також було поставлено на голосування протест прокурора міста, який взагалі не роздано депутатам. На численні депутатські зауваження міський голова не відреагував. В результаті депутати не підтримали таку пропозицію.

Окремо слід відмітити рішення про корегування генерального плану міста. За ним на зелених зонах міста планується будувати чергові нікому не потрібні там торгівельні та бізнесцентри. Зокрема, в санітарно-захисній зоні нафтопереробного заводу, яку всі ми знаємо як парк «Дубки», таки запланували будівництво двох супермаркетів, зеленої зони перед драматичним театром більше не існує, а в дніпровських плавнях, де не сьогодні-завтра буде створено національний парк, заплановано житлову забудову. Такий генеральний план не можна підтримувати, тому опозиційні фракції не голосували за нього. Разом з представниками громадськості буде розроблене спільне звернення до судових та правоохоронних органів.

Ще більш кричущою є ситуація з кооперативом спортсменів – водномоторників «Арго» на 10-му причалі. Нагадаю, що група ділків через рішення судів отримала територію всього цього причалу під обслуговування споруд, які відсудила (фактично — туалетів). Спочатку міський голова, який прекрасно знає про ситуацію на причалі, перешкоджав завершенню оголошення мого депутатського запиту, а потім в порушення Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» не поставив його на голосування, тобто навіть не поцікавився думкою депутатів з цього приводу. Така ж доля спіткала ряд інших депутатських запитів депутатів від різних фракцій, що надавалися як на цій, так і на попередній сесії. Для наведення порядку в цьому питанні та приведення процедури голосування за депутатські запити в норму юристи «ВО «Батьківщина» збираються звернутися до суду з вимогою змусити міського голову виконувати вимоги чинного законодавства.

 
Опубликовать ссылку на статью:

Добавить комментарий

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.


Защитный код
Обновить

Поиск по сайту

Прогноз погоды