Февраль 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Сейчас на сайте

Сейчас 42 гостей онлайн

Блок Юлії Тимошенко

У «батьківщинців» міста Херсону нові керівники

Блок Юлії Тимошенко

На ХV звітно-виборчій конференції Херсонської міської партійної організації «ВО «Батьківщина», яка відбулася 8 лютого, головою цієї організації одноголосно обрано голову фракції «ВО «Батьківщина» в Херсонській обласній раді, багатолітнього керівника Суворовської районної в місті Херсоні партійної організації «ВО «Батьківщина» Неллю Голубенко. Заступниками голови обрано відомого правозахисника, юриста Дмитра Ільченка та одного з найдосвідченіших партійців, члена партії з 2001 року Петра Криштопу.

 

Херсонская «Батькивщина» стоит на защите предпринимателей

Блок Юлії Тимошенко

Сегодня, на заседании сессии Херсонского городского совета,  рассматривался целый ряд вопросов о налогообложении хозяйственной деятельности субъектов предпринимательства на территории города Херсона и ухудшения условий работы предпринимателей. Среди них вопрос об установлении ставок единого налога и об утверждении методики определения минимальной суммы арендного платежа за недвижимое имущество физлиц в Херсоне. По вопросу ставок единого налога депутаты от большинства еще на координационном совете частично прислушались к мнению коллег из оппозиции и профильной комиссии, которая кроме прочего рассматривает вопросы по торговле, предпринимательству и сфере услуг, по ряду важных сфер деятельности. Для большинства же сфер экономической деятельности, несмотря на позицию оппозиции озвученную депутатом Евгением Назаряном («Батькивщина»), ставки таки утвердили на уровне 10 и 20-% от размера минимальной заработной платы, что выльется для предпринимателей в немаленькие суммы платежей в бюджет.

 

В Херсоні протестували проти вироку Тимошенко

Блок Юлії Тимошенко

На центральній площі міста Херсону – площі Свободи перед будівлею облдержадміністрації, де 27 грудня проходить остання в цьому році сесія обласної ради, відбувся пікет проти вироку, оголошеного в апеляційному суді міста Києва лідеру опозиції Юлії Тимошенко.  На думку херсонців, які взяли участь в пікеті, цей вирок це ні що інше як персональна помста президента Віктора Януковича лідеру опозиції як його головному конкуренту. На їх переконання тільки Європейський суд розгляне цю справу об’єктивно і поставить крапку в цьому безглузді, скасувавши його. В пікеті взяли участь депутати місцевих рад від «ВО «Батьківщина», активісти опозиційних партій. Наприкінці пікету  кращим активістам наметового містечка опозиції в місті Херсоні вручили приємні подарунки до Нового року і Різдва Христового.

 

Выдвижение дочери Тимошенко ударит по рейтингу партии

Блок Юлії Тимошенко

В «Батькивщине» не говорят, кто возглавит список партии на парламентские выборы 2012 года.

Так, заместитель главы фракции «БЮТ-Батькивщина» Юрий Одарченко, комментируя слухи о том, что список может возглавить Евгения Тимошенко, заявил:

«Сейчас вам никто на эти вопросы ответить не сможет. О списке, очередности, персоналиях сейчас никто разговоров не ведет. Что касается № 1 – мы делаем все, чтобы список возглавила Тимошенко Юлия Владимировна».

Между тем, 19 декабря дочь экс-премьера и жена британского рокера Шона Карра вернула себе девичью фамилию и вновь стала Евгенией Тимошенко.

 

Заява Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»

Блок Юлії Тимошенко

Вирок Юлії Тимошенко, який був оголошений в апеляційному суді міста Києва – це персональна помста президента Віктора Януковича лідеру опозиції як його головному конкуренту. Більш сильному, більш потужному і більш впливовому, ніж він, політику України. Рішення, яке оголосили судді - це виклик всій Україні, всьому цивілізованому світу. І українська, і світова громадськість вважає суди над Тимошенко політичними і замовними. Українська влада настільки боїться Юлію Володимирівну, що через власний страх за допомогою правоохоронних органів будує тоталітарну державу, чим фактично не просто загальмувала всю євроінтеграційну роботу, а і поставила хрест на вчасному підписанні угоди про асоціацію з ЄС.

Справа проти Юлії Тимошенко повністю сфабрикована, а судді, які розглядали апеляцію, оголосили заздалегідь підготований текст. На наше переконання тільки Європейський суд розгляне це рішення, він поставить крапку в цьому безглузді, скасувавши його. Проте сьогодні ми не будемо сидіти склавши руки, а будемо продовжувати інформаційну кампанію, проводячи її через агітаційні намети, листівки і зустрічі з людьми.  Цензура на телебаченні не допоможе діючій владі приховати правду від громадян України.

 

Херсонская «Батькивщина» судится за права граждан

Блок Юлії Тимошенко

Херсонская областная организация партия «ВО «Батькивщина» уже более года добивается отмены Порядка проведения митингов в городе Херсоне. Этим порядком, основанным на Постановлении Президиума Верховного совета СССР 1988 года, запрещается проводить митинги возле городского совета и на площади Свободы. По нему же необходимо согласовывать место проведения митинга за 10 дней до него. Кроме того, организаторы митинга обязаны организовывать оказание медицинской помощи участникам. При невыполнении любого из этих условий митинг считается незаконным.

 

Херсонці кличуть Юлю додому

Блок Юлії Тимошенко

Біля будівлі Апеляційного суду міста Києва вчора, під час засіданню суду по справі  лідера опозиції, голови партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко відбувся багатолюдний мітинг на її підтримку. Однією з найбільших делегацій була делегація Херсонщини, яка складалася з депутатів місцевих рад, їх помічників та активістів партії, і налічувала 150 осіб. Херсонці тримали плакати «Херсонщина кличе Юлю  додому» і «Херсон вимагає Юлі волю».

На початку мітингу працівники правоохоронних органів намагалися завадити потраплянню на територію суду народних депутатів та розгортанню на площі біля суду сцени. Херсонська делегація безпосередньо взяла участь в руйнуванні воріт, які заважали проходженню народних депутатів, та у встановленні сцени.

 

Херсонським «батьківщиновцям» не дали задати питання міському голові

Блок Юлії Тимошенко

В день місцевого самоврядування Херсонський міський голова, голова Херсонської міської партійної організації Партії регіонів Володимир Сальдо провів традиційний звіт. На відміну від минулого року журналістів та активістів громадських організацій депутати від партії Регіонів не били на вході, але вхід до зали кіноконцертного залу «Ювілейний» здійснювався за спеціальними перепустками. В залі переважну кількість «представників громади» являли собою депутати всіх рівнів від партії влади, працівники виконкомів та комунальних підприємств. Більше години тривав монолог міського голови, з якого херсонці дізналися, що всі показники життєдіяльності міста невпинно зростають.

 

Дизель Николаев- Керчь отправился в первый рейс

Блок Юлії Тимошенко

В субботу 3 декабря в свой первый рейс отправился дизель 870/869 Николаев- Херсон – Керчь. В 7.44 строго по расписанию дизель модели ДЭЛ-02 прибыл на первый путь станции Херсон. Там его уже ждали около 50 пассажиров, журналисты и депутаты городского совета от «ВО «Батькивщина», ставшие инициаторами открытого письма городского совета руководству страны об необходимости восстановления предшественника этого поезда «Херсон-Керчь». Отправился дизель по расписанию в 7.47. Дизель состоял из трех вагонов (двух головных и одного безмоторного). Большинство пассажиров проследовали до станций по области – Раденска, Великих Копаней, Брилевки, Каланчака и Вадима. Стоимость проезда до этих станций 9–15 гривен, что практически вдвое дешевле автобуса. Благодаря отсутствию стоянок на остановочных пунктах дизель почти вдвое быстрее обычного пригородного поезда.

 
Еще статьи...

Поиск по сайту

Прогноз погоды