Июнь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сейчас на сайте

Сейчас 13 гостей онлайн

Фронт Змін: «Рік перший…»

Политика

28 лютого в прес-центрі Херсонської обласної організації партії «Фронт Змін» відбулася прес-конференція на якій був представлений аналіз першого року роботи нової влади.

 За словами голови Херсонської обласної організації «Фронту Змін» Романа Романова, аналізуючи перший рік роботи влади «Фронт змін» отримавневтішні результати. Україна впала в усіх міжнародних рейтингах по показникам стандартів життя та рівнем свободи. Сьогодні зростають ціни, щириться корупція, закриваються лікарні та школи, збільшився податковий прес на підприємців. Влада веде боротьбу з власним народом та сприяє подальшому розколу країни.

Роман Романов відмітив, що за цей рік Україна виключили з категорії вільних країн у рейтингу «Freedom House». На всесвітньому економічному форумі з конкурентоспроможності України опустилася на 7 позицій. Ціни на продукти харчування в Україні зросли до рівня європейських.

Рівень же зарплат і пенсій залишається як і раніше низьким. Громадяни України – найбідніші в Європі, після молдован. На харчі й комунальні послуги витрачають понад 80% середньої заробітної платні (у країнах ЄС – 36%). Невизначена позиція з імпорту товарів (закупівля китайської гречки і єгипетського картоплі) поступово перетворює нашу країну з європейської житниці у імпортера закордонних продуктів харчування. Медицина, освіта, високий рівень безробіття, залишаються невирішеними сьогоднішніми проблемами. Високим залишається і рівень корупції.

Тому політичною партією „Фронт змін”, було прийнято рішення ініціювати проект постанови про висловлення недовіри Кабінету міністрів у парламенті.

 
Опубликовать ссылку на статью:

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Поиск по сайту

Прогноз погоды