Июнь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сейчас на сайте

Сейчас 19 гостей онлайн

Херсонська «Батьківщина» підтвердила повноваження керівника

Блок Юлії Тимошенко

24 лютого відбулася ХІІ Херсонська обласна звітно-виборча конференція партії «ВО «Батьківщина». На конференцію були обрані делегати від міських та районних партійних організацій. Гостями конференції стали Народні депутати України Іван Кириленко та Юрій Одарченко, які ознайомили делегатів з позицією цієї політичної сили щодо останніх подій в державі та результатів двох років правління Віктора Януковича.

Голова Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Володимир Миколаєнко відзвітував про свою роботу, роботу бюро обласної партійної організації. В своїй доповіді він, зокрема, зупинився на задачах, які стоять перед обласною партійною організацією. Це забезпечення перемоги «ВО «Батьківщина» та єдиних опозиційних кандидатів на мажоритарних округах на майбутніх парламентських виборах, залучення до лав партії людей з активною життєвою позицією, молоді, справжніх патріотів, робота в радах всіх рівнів по захисту інтересів виборців, в т. ч. по недопущенню необґрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, по захисту прав підприємців та представників малого бізнесу, соціально незахищених верств населення, судовому захисту «дітей війни», по контролю за наповненням і виконанням бюджетів.

Делегати конференції підтвердили повноваження голови Херсонської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина» Володимира Миколаєнко на чотири роки, обрали новий склад бюро та контрольно-ревізійної комісії партійної організації, визначилися з делегатами на партійний з’їзд від Херсонської області.

 
Опубликовать ссылку на статью:

У вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Возможно, вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

Поиск по сайту

Прогноз погоды