Декабрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Сейчас на сайте

Сейчас 29 гостей онлайн

Запустився Інтернет-сайт допомоги Херсонщині.

Разное

В рамках проекту «Центр підтримки паліативної допомоги в Херсонській області» за фінансової підтримки МБФ «Відродження»  Херсонським обласним благодійним фондом «Об'єднання» було запущено Інтернет-сайт паліативної допомоги Херсонщині. Наразі, у Херсонській області дуже слабка інформованість населення щодо паліативної допомоги. Люди все частіше воліють відійти від розмов, пов’язаних зі смертю, а також від проблем та потреб важко хворих людей, бо така тема їх лякає. Інтернет-сайт «Паліативна допомога Херсонщини» стане підґрунтям у розкритті та піднятті тем щодо існуючих проблем та потреб хворих у термінальних стадіях людей у Херсонській області на загальний огляд.

Мета такого сайту - стати інформаційним вісником Херсонської паліативної допомоги, де буде висвітлюватись вся інформація щодо існуючих проблем та потреб медичних закладів, на базі яких знаходяться важкохворі, куди звертатись громадянам, як та чим можна допомогти хворим, просуватиметься тематика доступу до знеболення та таке інше. Кожного року майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб. Адреса сайту: http://www.fundunion.org/

 
Опубликовать ссылку на статью:

Добавить комментарий

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.


Защитный код
Обновить

Поиск по сайту

Прогноз погоды