Ноябрь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Сейчас на сайте

Сейчас 30 гостей онлайн

Дорогой Николай Михайлович…

Разное

На адресу голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка надійшло понад п’ятдесят відповідей на звернення до прогресивних людей світу.

З двадцятьма людьми, які відгукнулися на звернення уже почався конструктивний діалог щодо розвитку Херсонщини у різних сферах.

Зокрема, переговори почались із президентом Української асоціація якості, національним координатором Європейської інноваційної науково-технічної програми EUREKA та представником Британсько-української юридичної фірми, яка займається юридичним супроводом енергетичних проектів британського бізнесу в Україні та виведенням українських агровиробників на фондові майданчики Лондона та Варшави,

 

ХОГА закон не писан?

Разное

Согласно сообщению Управления по делам прессы и информации, от 05.03.2012, заместитель губернатора Херсонской области А. Хоменко, дал поручение, Херсонскому горисполкому выполнить необходимые действия для внесения изменений в генплан Херсона в части транспортной развязки…

Возможно и благие намерения у господина Хоменко, но явные прогалины в знании законодательства.

 

Обговорення будівництва транспортної розв’язки через залізничні колії триває

Разное

Заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Хоменко провів нараду щодо розробки проектно-кошторисної документації та визначення вартості, термінів виконання і порядку її виготовлення проекту будівництва транспортної розв’язки та мостового переходу через залізничні колії в районі вул.Залаегерсег  та Бериславського шосе в м.Херсоні.

 

Акція «Здай кров-врятуй життя» завершилась,але традиція донорства залишилась.

Разное

Завершилася акція Херсонського благодійного фонду “Захист” та студентського волонтерського руху «Власний вибір» при ХДУ під девізом “Здай кров – врятуй життя!” із залучення донорів крові на допомогу дітям, які проходять лікування в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні з діагнозом «лейкоз».

 

Заступник голови правління ПАТ «Херсонгаз» увійшов до складу коордради з питань безпеки при ХОДА

Разное

Перший заступник голови правління ПАТ «Херсонгаз» Володимир  Крамаренко  увійшов до складу  координаційної  ради з розгляду питань безпеки  використання газу в побуті  при обласній державній адміністрації.

Цю раду створено розпорядженням голови обласної державної  адміністрації  від  24  лютого  2012 року  №  143  відповідно до наказу Голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, Міністра енергетики та вугільної промисловості України і Міністра регіонального та житлово-комунального господарства України від 19 грудня 2011 року № 113 «Про забезпечення безпечного використання газу у побуті».

 

Весенний призыв переносится.Виновато Евро-12.

Разное

«Завершение обучения в учебных заведениях на месяц раньше, в мае 2012 года, не повлечет призыв выпускников на военную службу и не ограничит их право на получение высшего образования»,— заверил министр обороны Дмитрий Саламатин.

Он отметил, что родители и выпускники могут спокойно готовиться к вступительной кампании в вузы.

«Соответствующая информация была донесена до сведения командования Сухопутных войск, оперативных командований и военных комиссариатов Вооруженных Сил»,— отметил Саламатин.

 

Шановні абоненти ПАТ «Херсонгаз»!

Разное

Просимо вас  повідомляти  про  факти неякісного обслуговування абонентів,   скарги на  роботу  контролерів та  інших працівників  ПАТ “Херсонгаз”,  несанкціонованих  оплат  за надані  послуги   або неякісного виконання проведення робіт за телефоном 35 47 76 або 32 76 27.

Кожен працівник, викликаний за  аварійним номером  104, має  відповідне  службове  посвідчення  і право  увійти до будь-якої частини  помешкання для здійснення технічної перевірки системи  газопостачання.

 

Хворим на ЛЕЙКОЗ потрібна і Ваша допомога.

Разное

28.02.12 та 29.02.12 до Херсонського обласного центру крові приходили студенти з однією метою – здати кров для дітей гематологічного відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, яким ця кров потрібна щодня. Дивлячись на студентів, які проходили медичне обстеження для здачі крові, я подумки уявляла не те, як буде проходити для них ця процедура, а про те, як десь на іншому кінці міста в лікарні, біля хворої дитини у відчаї хвилюються її батьки, шукаючи донорську кров… Певно більшого жаху й не можливо уявити, коли тендітне дитяче тіло, стає прозорим внаслідок великої пропорції лейкоцитів в крові і життя в ньому згасає…

 

Херсонщина посіла 11 місце

Разное

Сьогодні під час засідання сесії обласної ради на прохання голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка його заступник Анатолій Хоменко повідомив, що згідно із загальноукраїнським рейтингом Кабінету міністрів України Херсонська область посіла одинадцяте місце.

«Згідно із рейтингом темпів соціально-економічного розвитку від Кабінету міністрів України, Херсонська область посіла 11 місце».

 
Еще статьи...

Поиск по сайту

Прогноз погоды