Сентябрь 2023
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Сейчас на сайте

Сейчас 28 гостей онлайн

Обережно,газ!

Происшествия

З початку 2012 року в Україні стрімко зросла кількість нещасних випадків при використанні газу у побуті. Упродовж січня 2012 року сталося 19 нещасних випадків, в яких постраждало 55 осіб, 17 з яких загинуло (у 2011 році за цей самий період сталося 12 нещасних випадків, в яких постраждало 21 особа, 10 людей загинуло).

 

Загинувших від морозу більше,ніж видають дані?

Происшествия

За даними європейських ЗМІ, цифри МНС по смертності в період холодів в Україні є заниженими. Втім, в українському МОЗ зазначили, що переохолодження не є причиною всіх зареєстрованих смертей. За словами 45-річного бездомного Івана Брілюка з Херсонської області, головною причиною смертей є відсутність теплого приміщення. Саме тому, як він вважає, в період нинішніх холодів померло багато його знайомих. «У масовій статистиці, яку дають, не все переохолодження. Там є люди, які і вдома померли, люди, які були знайдені на вулиці, а там і серцеві напади є»,— повідомила керівник прес-служби МОЗ Тетяна Юрченко.

 

Вы хотите что бы не пропали деньги с карточки?

Происшествия

С платежных и кредитных карточек мошенники часто воруют деньги.Руководитель проектов и программ Украинской межбанковской Ассоциации членов платежных систем «ЕМА» Дмитрий Сахно рассказал, как избежать кражи средств с карты.ПИН-код часто подсматривают за спиной того, кто снимает деньги с банкомата.Иногда для этого используют миниатюрную камеру с передатчиком. После этого карту у того, кто снимает средства, воруют и пользуются ею. Стоит смотреть, чтобы на банкомате не было подозрительных вещей, а сзади стояло меньше людей.Злоумышленники помещают в карт-ридер банкомата плоское, подобное пластиковой карте, устройство, считывающее всю информацию с карты клиента. Поэтому следует внимательно осматривать незнакомые банкоматы.

 

У Вас появился Вирус в компьютере,вымогающий деньги?

Происшествия

СБУ просит не поддаваться на вымогательство денег через мошенническую схему, которую в течение нескольких последних дней неизвестные внедряют через сеть интернет.

Злоумышленники распространяют вредоносную программу-вымогатель Access Download Manager семейства Trojan-Ransom.Win32.Digitala., с помощью которой блокируют работу операционной системы и требуют от ее пользователя перечислить средства для восстановления работоспособности компьютера.

Во время активизации указанного вируса на экране компьютера появляется сообщение о нарушении лицензионных условий при использовании сети интернет, а также номер электронного кошелька одного из банков (163246308975), на который необходимо перевести средства в сумме от 2 тысяч грн и больше.

 

Обережно з горілкой, вона може бути фальсифікована.

Происшествия

Нещодавно на одному із оптових складів, розташованих у м. Херсоні працівники регіонального управління Департаменту САТ ДПА України в області разом зі співробітниками податкової міліції ДПС у Херсонській області виявили 13719 пляшок (604 дал) фальсифікованих алкогольних напоїв. У роздрібну мережу обласного центру з дня на день мали потрапити літрові, півлітрові пляшки, «чекушки» з етикетками горілок та лікеро-горілчаних виробів відомих і розповсюджених серед споживачів найменувань «Українська особлива», «Пшенична», «Ексклюзив Стандарт горілка «Пшенична», «Настоянки з перцем, хроном, чорною смородиною» тощо. Всього фальсифікатний асортимент нараховував 17 найменувань загальною вартістю 221,8 тис. грн.

 

Костяк хмари розведе руками.

Происшествия

На Херсонщині склалися важкі погодні умови. Сильний вітер, місцями більше 30 метрів за секунду, різке зниження температури повітря призвели до виникнення гострих проблем у сфері житлово-комунального господарства, транспорту та енергозабезпечення у більшості населених пунктів області.

Для особистого контролю за відновленням електропостачання 13-ти населених пунктів Генічеського району та посилення взаємодії аварійних служб голова Херсонської облдержадміністрації терміново виїхав безпосередньо до місця подій. Після оперативного відпрацювання плану дій з вирішення проблемних питань життєзабезпечення Генічеського району Микола Костяк має намір виїхати до міста Джанкой (Автономна Республіка Крим) для обговорення питання поліпшення газопостачання до населених пунктів Генічеського району.

 

Ткач не тільки «доспівався»,але і «досвітився».

Происшествия

За повідомленням прес-служби Держфінінспекції в Херсонській області, комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло» Херсонської міської ради, як показала ревізія, проведена Держфінінспекцією в Херсонській області (колишнє КРУ), порушило фінансову дисципліну на загальну суму понад 4,3 млн грн за період з червня 2010 по листопад 2011 років. Підприємство, засноване на комунальній власності територіальної громади, володіє і користується майном для ведення господарської діяльності, а саме експлуатує, ремонтує і реконструює електромережі зовнішнього освітлення міста.Натомість маємо переконливі докази фінансових інспекторів: за поточне утримання рекламних об’єктів недоотримано доходу загалом на суму 45,36 тис. грн. Причина криється в неповному нарахуванні Підприємством сум на оплату за обслуговування рекламних точокІнвентаризація проводилася Підприємством раніше на незадовільному рівні. Ось чому ревізією виявлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму майже 27 тис. грн. і водночас лишки на суму понад 63 тис. грн.

 

МЧС не согласно с количеством погибших от морозов.

Происшествия

Объективных доказательств смерти более 100 украинцев непосредственно из-за резкого похолодания не существует.

Об этом заявил директор департамента управления спасательными силами МЧС Украины Григорий Марченко сегодня на пресс-конференции, передал корреспондент ГолосUA.

Он объяснил, что ведомство получает статистику смертности от Министерства здравоохранения. «Там, в свою очередь, предварительной причиной гибели указывают холод. Но когда мы берем статистику и пытаемся разобраться, то получается, что, например, в Днепропетровской области и Луганской по одному погибшему в период холода, а в Донецкой — 28. То есть, объективных причин для этого нет»,— отметил чиновник.


 

Хакерских атак не было.

Происшествия

Директор Центра политического анализа «Стратагема», Юрий Романенко отрицает возможность атак на правительственные сайты.

«Если были бы хакерские атаки на правительственные сайты, то этих сайтов вообще бы уже не было, их бы стерли. Правительственные сайты просто не выдержали повышенного внимания — количества заходов. Поэтому возникает вопрос: куда делись сотни тысяч гривен, которые тратят госструктуры на разработку своих интернет-ресурсов».

Источник: Голос UA

 
Еще статьи...

Поиск по сайту

Прогноз погоды