Ноябрь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Сейчас на сайте

Сейчас 23 гостей онлайн

Урожай врятує: сорго, кукурудза, овес та просо

Экономика

Заступник голови Херсонської ОДА, Михайло Мельник, провів засідання під час якого науковці та фермери обговорили питання посівних та пересівних робіт 2012 року.

Теоретики та практики сільського господарства виробили спільні принципи подолання наслідків несприятливої погоди для аграрної сфери Херсонщини.

 

На Херсонщині готуються до перепису населення.

Экономика

Начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Юлія Реєбер провела нараду щодо Всеукраїнського перепису населення, який відбудеться наступного року. Метою наради було підведення підсумків проведених робіт та обговорення основних завдань на 2012 рік.

 

С 1 марта вода тоже подорожала.Или снова собака лает,а караван идет.

Экономика

В Украине с сегодняшнего дня в среднем на 7,8% повышаются тарифы на водоснабжение и водоотвод для населения.Такое решение 10 февраля приняла Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере коммунальных услуг.
Согласно решению, Нацкомуслуг повысила с 1 марта 2012 года 46 предприятиям тарифы на услуги централизованного водоснабжения и водоотвода для бытовых потребителей.

 

Підприємці міста вимагають знизити навантаження на фонд оплати праці майже у двічі

Экономика

Питання виплати заробітної плати „в конвертах” планують вирішити шляхом зниження ставки єдиного соціального внеску — таку пропозицію на засіданні Громадської ради при ДПА у Херсонській області озвучила її член, активіст Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Віра Токарєва.

Віра Павлівна вважає за необхідне звернутися до Уряду, щоб там розглянули можливі компенсатори наповнення бюджету Пенсійного фонду України в результаті зниження ставки єдиного соціального внеску з 34,7% до 18,1%.

 

З 1 березня електроенергія подорожчає.

Экономика

Постанова НКРЕ України № 187 від 24.02.2012

Щодо встановлення на березень 2012 року роздрібних тарифів на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів (крім населення) на території України

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” та постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2005 № 745 „Про перехід до єдиних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Установити на березень 2012 року роздрібні тарифи на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів на території України:

 

Потребительскую корзину никак не родят…

Экономика

«С потребительской корзиной пока не могут определиться», так заявил вице-премьер-министр — министр социальной политики Сергей Тигипко журналистам на брифинге. По его словам, потребительскую корзину, безусловно, нужно менять, поскольку стандарты прожиточного минимума постоянно увеличиваются. «Но пока окончательную дату, когда это будет сделано, не могу назвать. У нас ведутся дискуссии с профсоюзами и работодателями»,— подчеркнул чиновник.При этом министр отметил, что хотя дискуссия идет достаточно малыми темпами, она все же необходима. «Позиция профсоюзов жесткая, мы должны ее учитывать, но с другой стороны, делать какие-то популистские шаги и заявления не хотелось бы. Мы должны выйти на реальную ситуацию»,— подчеркнул С. Тигипко и пообещал журналистам, что ускорит процесс.

 

После выборов тарифы на электроэнергию вырастут в 3–4 раза.

Экономика

После окончания приватизации энергетических компаний, тарифы на электроэнергию  для населения повысятся в 3–4 раза. Такого мнения придерживаются эксперты.

Согласно информации, по расчетам Национальной комиссии регулирования электроэнергетики, в конце лета экономически обоснованный тариф для населения составлял 1,06 грн. за кВт/ч. Сегодня же при потреблении до 150 кВт в месяц население платит 0,28 грн. за кВт/ч, а потребляя более 150 кВт, — 0,36 грн. за кВт/ч, то есть втрое меньше.

 

У первого вице-премьера теперь больше работы.

Экономика

Президент Украины закрепил функции управляющего от Украины в Совете управляющих Всемирного банка и МВФ за первым вице-премьер-министром – министром экономического развития и торговли Украины. Об этом идет речь в Указе Президента № 98/2012 от 15 февраля.

К функциональным полномочиям первого вице-премьера относится организация работы по сотрудничеству с международными финансовыми организациями. Ранее данную функцию выполнял вице-премьер.

Кроме того, согласно указу, заместителем управляющего от Украины будет заместитель министра экономического развития и торговли (ранее министр экономики).

Напомним, 14 февраля Президент Украины Виктор Янукович  назначил Андрея Клюева секретарем Совета национальной безопасности и обороны Украины.

Источник: http://for-ua.com

 

Ціни на квартири падають.

Экономика

У поточному році ціни на квартири по всій Україні будуть тільки падати, переконані експерти. «Зараз цінами на квартири ще є куди падати, тому що реальні доходи населення знижуються. Вони можуть зменшуватися такими ж темпами, як цього року,— на 5-10%»,— вважає експерт консалтингової компанії MPP Consulting Павло Мельник, передає Сегодня.

Економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь також погоджується з думкою про те, що зниження доходів українців є реальним приводом для подальшого падіння цін на житло. За його прогнозами, ціни на квартири в доларовому вираженні можуть знизитися на 5% при поточному курсі долара, або на 10%, якщо долар почне дорожчати.

 
Еще статьи...

Поиск по сайту

Прогноз погоды