Из первых уст

29 Февраля 2012, 12.00
Речь пойдет о крушении некогда крупнейшего в Европе концерна, производящего хлопчатобумажные ткани....
23 Февраля 2012, 08.00
Опередившие свое время Чем бы ни занималась компания “Амалтея” – продажей напитков...
16 Февраля 2012, 14.00
2012 год был для нас лучше, чем два предыдущие. Мы сумели найти...

"Слухи в ухи..."

05 Апреля 2012, 22.00
Говорят, что по действиям, бывшего начальника управления по делам прессы и информации...
29 Февраля 2012, 18.00
Слухи молвят, что исполняющий обязанности ректора ХГУ, Александр Ходосовцев, больше не И.О....

Июнь 2024
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сейчас на сайте

Сейчас 18 гостей онлайн

Рейтинг губернаторов

Политика

В последнем номере еженедельника «Комментарии» опубликован рейтинг глав областных администраций (областей), в котором председатель Херсонской ОГА получил 21 место по итогам 2010 года.

 

Депутаты ВР готовятся к празднику

Разное

Картинки на 8 мартаВ парламенте до 5 марта будет проходить выставка-ярмарка, где можно купить драгоценности, косметику, скульптуры, вышивки.

 

Китайской гречке дали «добро»

Экономика

Китайской гречке дали

 

Верховная Рада 260 голосами приняла Закон “О внесении изменений в Закон Украины «О Таможенном тарифе Украины» относительно ставки на некоторые зерновые культуры".

 

Діти Херсонщини будуть безкоштовно лікуватися

Культура и спорт

«Діти з Херсонщини, які страждають на ДЦП, будуть лікуватися безкоштовно. Я точно кажу, можете про це написати »,— сказав губернатор.

 

Головний сайт області

Разное

Редакція, для отримання необхідних даних щодо вражайності Херсонщини у 2010 році, зайшла на сайт Херсонської ОДА, до сторінки управління агропромислового розвитку

 

У нас будуть «шерифи»

Культура и спорт

Під час брифінгу після, офіційної частини форуму «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі»

 

На Херсонщині відбувся форум

Политика

Сьогодні у приміщенні Херсонської ОДА  відбувся міжнародний туристичний форум «Розвиток екологічного туризму в країнах Чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі».

У форумі взяли участь: консули  Генеральний  консул Румунії  в  м. Одеса  Николаш Черасела, Генеральний  консул  Російської  Федерації в  м. Одеса Юрій Антонов, Генеральний  консул   Чеської  Республіки  в м. Донецьк  Антонін Мургаш,  Консул з торгово- економічних  зв’язків  Китайської Народної  Республіки  в м. Одеса Ли  Гао.

Промовці, які висвітлювали різноманітні економічні, бізнесові, туристичні, культурні теми, одностайно погоджувалися із  твердженням, що Херсонщина це унікальна  екологічно чиста територія, яка має заповідний фонд, неповторні морські  та кліматичні можливості для якісного чистого туризму: сімейного, дитячого, вихідного тощо.

 

Более 40 человек пришли на суд Шевчук-Белый (фото)

Политика

Сегодня на судебное заседание по резонансному делу В. Шевчук-Д. Белый поддержать журналиста и общественного деятеля Дементия Белого пришло более 40 человек, среди которых было много журналистов и общественных деятелей.

 

 

Проведено аналіз діяльності ЗМІ області

Культура и спорт

Київське інтернет видання „Телекритика”, провело свою оцінку діяльності Херсонських медіа-ресурсів. Цікаво, в ній те, що видання надає коротку інформацію з приводу даних ЗМІ, а саме:

 

 

 

Профком морпорта готовится к сокращению работников

Экономика

По информации интернет ресурса «Морские бизнес новости Украины», члены профкома Херсонского морского торгового порта обсудили письмо администрации порта о необходимости оптимизации численности работников отделов и структурных подразделений, заслушали информацию о работе по охране труда в 2010 году, рассмотрели предложения о дате проведения конференции трудового коллектива, подвели итоги трудового соперничества смен грузового района за IV квартал минувшего года.

 

И снова ХБК…

Политика

1 марта около здания областной государственной администрации до 300 сотрудников ОАО «ХБК» провели митинг с требованием выплаты задолженности по зарплате.

Теги:
 

Фронт Змін: «Рік перший…»

Политика

28 лютого в прес-центрі Херсонської обласної організації партії «Фронт Змін» відбулася прес-конференція на якій був представлений аналіз першого року роботи нової влади.

 

«Украину» продадут?

Политика

Сегодня на пресс-конференции, губернатор Херсонской области  Николай Костяк, сообщил о необходимости продажи здания киноконцертного зала «Украина», в связи с неблагоустроенностью данного строения.

 

Вітальне звернення

Ми дали їм ПРАВО керувати,
тому здобули ОБОВ’ЯЗОК, контролювати…


Шановні гості інтернет-видання “Херсонські мотиви”!

 

Редакція радо вітає Вас на сторінках нашого суспільно-політичного видання та бажає мати об’єктивні погляди та неупереджені судження.


„Херсонські мотиви” – це видання, яке забезпечить Вам право:

  • На отримання достовірної інформації щодо подій, які вже відбулися та ще відбудуться;
  • На формування об’єктивної думки щодо людей та дій, які мають вплив на наше життя;
  • На свободу думки та на вільне вираження своїх поглядів та переконань;

 

 

Редакція сайту „Херсонські мотиви”:

  • Буде намагатися задовольнити Ваш інтерес до отримання правдивих відомостей про політичну, соціально-економічну та культурну ситуацію в місті, країні та світі;
  • Має надію, що інформація, розміщена на „Херсонських мотивах”, і надалі буде викликати Вашу зацікавленість у подальшій діяльності нашого інтернет – видання;
  • Зобов’язується завжди оперативно та своєчасно надавати тільки чесну та цікаву інформацію.

З повагою,

Редакція інтернет-видання
„Херсонські мотиви”

 

Производитель упаковки

Поиск по сайту

Прогноз погоды